Telenews

Ekskluzive: Përfundon takimi midis Bislimit dhe Petkoviqit në Bruksel, pa sukses

Takimi i filluar rreth dy orë më parë në Bruksel mes delegacionit të Kosovës dhe atij të Serbisë në kuadër të procesit të dialogut, ka përfunduar.

Burimet e IndeksOnline mësojnë se edhe ky takim nuk ka pasur sukses.

Bisedimet kanë përfunduar pa sukses dhe nuk është arritur asnjë marrëveshje.

Delegacioni i Kosovës u  kryesua nga zëvendëskryeministri Besnik Bislimi, e ai serb nga Petar Petkoviqi.

Të ngajshme

Pjetër Shala shpallet fajtor, Gjykata Speciale e dënon me 18 vjet burgim

Erzana Fazliu

Roberta Metsola rizgjidhet në krye të Parlamentit Evropian

Erzana Fazliu

“Kam fjetur shumë net duke ëndërruar për këtë ditë”, Mbappe flet pas firmës me Realin

Erzana Fazliu