Telenews

Emocione të mëdha, FShF publikon pamje të tifozëve duke kënduar “Po ku ka si ti o Shqipëria ime”

Kombëtarja Shqiptare e mbylli aventurën në Euro 2024 në fazën e grupeve, duke mos arritur të kalojë tutje.

Megjithatë, kuqezinjtë e kaluan provimin, duke bërë paraqitje solide ndaj gjigantëve evropianë, Spanjës, Italisë dhe Zvicrës.

E provimin e kaluan edhe tifozët shqiptarë që ishin çdoherë në numër jashtakonisht të madh.

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar pamje të tifozëve në stadium duke e kënduar këngën “Po ku ka si ti o Shqipëria ime”.

 

 

Të ngajshme

Gara për Topin e Artë, Rodri sposton yjet e Real Madrid-it

Erzana Fazliu

Mbappe sot prezantohet në “Santiago Bernabeu”

Erzana Fazliu

Ekipit olimpik i dorëzohet flamuri i Kosovës, Nora premton përfaqësim dinjitoz

KushtrimGuraj