Telenews

Eskalon situata mes panelistëve në një studio në Shqipëri, njëri i hedh ujë tjetrit, pastaj nisin sharjet

 

 

Debate të forta kanë shpërthyer mes polemistit Laert Vasili dhe sekretarit të Omonias, Marin Suli gjatë një interviste televizive ku po diskutohej për marrëdhëniet Shqipëri-Greqi dhe çështjen e Fredi Belerit.

I ftuar në emisionin “360 gradë” në ABC News sekretarit OMONIA-s, iu drejtua Vasilit me fjalët ‘moj motër ule zëri”, kaq ka mjaftuar që ky i fundit të ngrihet dhe t’i hedhë ujë Sulit, i cili më pas ka braktisur studion.

Debati mes polemistit Vasili dhe Marin Sulit:

Laert Vasili: Po deshe bërtas unë dhe pushojnë të gjithë

Marin Suli: Ça ishte kjo me të bërtitur, moj motër ule zërin, se nuk jemi vlla.

Laert Vasili: Moj motër më thua mua? Unë jam njeri i besës. motra jeni ju që e shisni s*mën në Omonia

Marin Suli: O laro pazari

 

Të ngajshme

Aksidentohen tri vetura në rrugën Prishtinë-Podujevë, lëndohen pesë persona

Edmond Vila

Të hënën pritet asfaltimi i një pjesë të korsisë në rrugën Prishtinë-Mitrovicë

Donat Hashani

Vërehen grafitë të natyrës nacionaliste në veri të Mitrovicës

Donat Hashani