Telenews

Fejohet Ardi i “BBVK”, kush është vajza


Ard Gashi, këngëtari dhe prezantuesi që u bë pjesë e “BBVK”, duket ti ketë dhënë fund beqarisë.

Aludohej për një lidhje mes tij dhe Shqipe Hysenaj, por në fakt Ardi veç paska qenë në lidhje.

Shoqëria bëjnë me dije se në ditëlindjen e tij, ai ka ndryshuar status, shkruan Telenews.

Urime!

 

Të ngajshme

Era e bën ‘nxehtë’ në këngën e re

Erzana Fazliu

Beniada Nishani “ngre” temperaturat me pozat me bikine

Erzana Fazliu

Mozzik pas vrasjes së Faton Hajrizit kritikon shtetin

Donat Hashani