Telenews

Femra me 3 kg plastikë në trup

Alicia Amira (31) ka bërë shumë procedura në fytyrën dhe trupin e saj dhe së shpejti do të vendosë implante në të pasmet e saj, të zmadhojë gjoksin dhe të operojë hundën.

Ajo peshon 52.7 kilogramë, nga të cilat tre kilogramë janë plastike. Ndërsa kjo mund të duket e tepërt për disa, Alicia tha se ky është vetëm fillimi.

Synimi i saj është të duket sa më plastike dhe së shpejti duhet të vendosë implante në të pasmet e saj, të zmadhojë gjoksin dhe të operojë sërish hundën për ta bërë atë të duket sa më si kukull.

“Dua ta jetoj jetën si një kukull që ecën, një objekt seksi i gjallë plastik. Prandaj e ‘fshiva’ jetën time të vjetër. Unë nuk kam ndryshuar, kam evoluar. Hoqa dorë nga një jetë ‘normale’ për t’u bërë kjo. Mund të kisha bërë një jetë normale nëse do të kisha dashur, por zgjodha të bëhesha një objekt seksual në këmbë. Jam krenare për rrugëtimin tim, për çdo hap të tij dhe për të gjitha hapat që do të hedh”, tha Alicia, e cila u zhvendos nga Stokholmi, Suedi në Dorset.

Të ngajshme

Stresi tregon se çfarë mesazhi mori nga Sali Berisha pas fitores të BBVK

Miftar Zejnullahu

Babai i Xhulit sot feston ditëlindjen, ajo e uron me fjalët më të bukura (FOTO)

Donat Hashani

Stresi përkrah fuqishëm Luizin në BBVA, jep këtë mesazh për të

Donat Hashani