Telenews

“Fiksim”, Ermal Fejzullahu dhe Kida bashkojnë forcat

Të mërkurën do të publikohet një bashkëpunim i shumëpritur në estradën kosovare.

Ermal Fejzullahu dhe Kida kanë bashkuar forcat për të lansuar një hit.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se kënga do të lansohet të enjten.

Kënga “Fiksim” vjen me videklip dhe premten se do të jetë një nga hitet verore/Telenews/

Të ngajshme

Kiara Tito në formë pak muaj pas lindjes

Donat Hashani

Çfarë raporti ka Dafina me babin e Kreshnikut? Kjo FOTO tregon gjithçka

Donat Hashani

Martohet Keith, ish i dashuri i Adriana Matoshit

Donat Hashani