Telenews

FILLON KONGRESI I SBASHK-UT: PRITET TË ZGJIDHET KRYETARI DHE VEPRIMET PËR GREVË

Të ngajshme

Foto e rrallë e heroit Jusuf Gërvalla me vajzën Donikën, sot Ministre

KushtrimGuraj

Rusi, reperi i njohur bën vetëvrasje për të mos shkuar në luftë

KushtrimGuraj

Kurti për sjelljen e mjekëve nga mërgata: Çdo ditë vonesë është kohë e humbur

KushtrimGuraj