Telenews

Fisnik Syla e konfirmon përfundimisht ndarjen nga Fjolla Morina

Pas shumë pyetjesh nga publiku, njeriu që u përfol shumë këto ditë në media, Fisnik Syla më në fund ka folur mbi statusin e tij.
Ai e konfirmoi përmes Instagramit se është ndarë nga Fjolla Morina, pasi tha se është beqar dhe shumë i lumtur.
Të njëjtën ka bërë Fjolla veçse jo në mënyrë direkte.
Fjolla dhe Fisniku i dhanë fund lidhjes muaj më parë duke mos bërë asgjë publike deri në skandalin e këtij të fundit në lidhje me një borxh.

Të ngajshme

Ish-menaxheri ia bllokoi këngën, reagon Tayna: Ia kam lënë në dorë drejtësisë dhe Zotit

Donat Hashani

Ia fshiu këngën nga kanali i Youtube-s, Rinor Hykolli akuzon Taynën se “iku tinëz” dhe “bëri gjëra pas shpinës”

Donat Hashani

Gjiko nesër do ta publikojë bashkëpunimin e parë me djalin e tij, Zërin

Erzana Fazliu