Telenews

FORMACIONET ZYRTARE: ATLETICO MADRID – MANCHESTER CITY

Me fillim nga ora 21:00 do të zhvillohet përballja mes Atletico Madridit dhe Manchester Cityt, e vlefshme kjo për ndeshjen e kthimit të fazës së çerekfinales së Ligës së Kampionëve.
Në ndeshjen e parë që u zhvillua në stadiumin “Etihad”, City shënoi fitore me rezultat minimal 1:0 kundër Atleticos, ku golin e fitores e shënoi ylli belg Kevin De Bruyne, përcjell KosovaPress.
Formacionet zyrtare
Atletico Madrid: Oblak, Llorente, Savic, Felipe, Renildo, Lodi, Kondogbia, Koke, Lemar, Feliz Griezmann
Manchester City: Ederson, Valker, Stones, Laporte, Cancelo, Rodrigo, Gundogan, Bernardo, Mahrez, De Bruyne, Foden

Të ngajshme

Basketboll / Superliga e Kosovës me 4 super-ndeshje, vëmendja në Therandë

Donat Hashani

E turpshme: Qipro ndalon simbolet e karateistëve nga Kosova (FOTO)

Donat Hashani

Rahoveci pritet të bëhet me stadium të ri, ky është lokacioni ku mund të ndërtohet

Donat Hashani