Telenews

FORMACIONET ZYRTARE: PRISHTINA – LLAPI

Janë publikuar formacionet zyrtare të sfidës gjysmëfinale për Kupën e Kosovës në futboll mes Prishtinës dhe Llapit.
Prishtina starton kështu:

Llapi i Tahir Batatinës e nisë kështu:

/Telenews.al/

Të ngajshme

Distria Krasniqi kalon në gjysmëfinale në Kampionatin Botëror

Donat Hashani

Slavia pëson humbje, Ballkani bëhet lider i Grupit G në Ligën e Konferencës

KushtrimGuraj

Ballkani i madh fiton në Turqi

KushtrimGuraj