Telenews

FORMACIONET ZYRTARE: PRISHTINA – LLAPI

Janë publikuar formacionet zyrtare të sfidës gjysmëfinale për Kupën e Kosovës në futboll mes Prishtinës dhe Llapit.
Prishtina starton kështu:

Llapi i Tahir Batatinës e nisë kështu:

/Telenews.al/

Të ngajshme

Dardanët me atmosferë të mirë nisin përgatitjet për dy ndeshjet e këtij muaji

Donat Hashani

Basketboll / Prishtina mposhtet dhe eliminohet nga gara ndërkombëtare ENBL

Donat Hashani

Kosova fiton dy medalje në Kupën e Botës në boks

Albiona Ibishi