Telenews

FORMACIONET ZYRTARE: REAL MADRID – CHELSEA

Sonte do të zhvillohet ndeshja e kthimit mes Real Madridit dhe Chelseas në fazën çerekfinale të Ligës së Kampionëve.
Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 21:00 në “Santiago Bernabeu”.
Ndeshja e parë ishte fituar nga “Los Blancos” me rezultatin 1:3.
Formacionet zyrtare:

 

Të ngajshme

Ky është kundërshtari i radhës i ekipit Bad News Eagles në turneun kualifikues RES Adriatic League

Flaka Ajeti

Përzgjedhësi Adil Maliq publikon listën e Kosovës U19 për dy ndeshje miqësore ndaj Shqipërisë U19

Flaka Ajeti

E bujshme: Dion Berisha zyrtarizohet në Bayern Munich

Donat Hashani