Telenews

Genta po hapë biznes në Zvicër, do të habiteni se me çfarë ka vendosur të merret

Skenës i ka munguar goxha këto kohë mirëpo çfarë ka më të rëndësishme se familja?

Genta Ismajli po e shijon periudhën e mëmësisë në mënyrën më të mirë të mundshme me dy bekimet e saj, vajzën dhe djalin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

Përgjatë kësaj periudhe, këngëtarja e njohur, përjashto disa vizita në Amerikë tek familja, po qëndron me kohë të plotë në Zvicër, krah bashkëshortit, Ustës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genta Ismajli (@genta.ismajli)

E atje, Genta është gati për një biznes të sajin!

Këngëtarja e mirënjohur do e hapë një market në Triengen, kantonin e Lucernit.

Dyqani me gjëra ushqimore do të jetë pa diskutim zgjedhja e parë e ballkanasve në përgjithësi dhe turqve meqë produktet do jenë në shumicë nga ato që të kujtojnë shtëpinë, të ëmblën shtëpi.

Marketi mban emrin e Gentës dhe do të hapet në fundjavë, ditën e shtunë.

Shumë suksese këngëtares në këtë sipërmarrje të re!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Genta Market (@gentaamarkt)

 

Të ngajshme

A janë pajtuar Vivien dhe Getinjo?

Furtuna Zejnullahu

Pos Afronës edhe Blero nisë pushimet e para me partneren e re

Donat Hashani

Stresi reagon pas situatës në veri: “Le t’vin k*rvat se gati na kanë, i pari prej Tirane me shok jemi për Kosovë”

Donat Hashani