Telenews

Gjendet e vdekur e moshuara nga Dobërçani i Gjilanit, që ishte raportuar e zhdukur

Ka vdekur Fatime Maliqi, e moshuara që kishte humbur që nga nata e së mërkurës.

Ajo u gjet në afërsi të lumit të fshatit Dobërçan të Gjilanit pa shenja jete.

Kështu kanë bërë të ditur familjarët e së ndjerës.

Familjarët patën kërkuar ndihmë nga të gjithë për ta gjetur gjyshen e tyre.

Të ngajshme

Tayna nesër publikon këngën e re, duet me reperin grek!

Erzana Fazliu

James Rodriguez po rikthehet në Evropë, i propozohet skuadrës italiane

Erzana Fazliu

Të hënën mbahet seanca për shpalljen e aktgjykimit ndaj Dardan Krivaqës dhe Arbër Sejdiut

Erzana Fazliu