Telenews

Gjendet e vdekur një grua në Pejë, policia nis hetimet

Një grua është gjetur e vdekur në Pejë.

Sipas raportit 24-orësh të policisë, rasti ka ndodhur të hënën.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet relevante, ku mjeku kujdestar e ka konstatuar vdekjen e viktimës.

“Është raportuar se është gjetur pa shenja jete viktima femër kosovare. Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante ku mjeku kujdestar e ka konstatuar vdekjen e viktimës”, thuhet në raportin 24-orësh të policisë.

Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë thuhet se është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore (IML) për obduksion.

source

Të ngajshme

Konjufca: Nuk pres diçka të rëndësishme nga takimi Kurti-Vuçiq, Asociacioni s’është në rend dite për Kosovën

Donat Hashani

Rama ju lutet bizneseve dhe administratës publike që sot ti lëshojnë punëtorët më herët!

Donat Hashani

Arben Taravari merr zyrtarisht pozitë në qeverinë e Mickoskit

Donat Hashani