Telenews

GJENDET I VDEKUR NJË PERSON NË ZVEÇAN, AFËR TIJ ISHTE NJË LETËR DHE ARMË ZJARRI

Lajmin për teve1.info e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për Mitrovicën Veriore, Besim Hoti.
Ai bëri të ditur se nacionaliteti i të vdekurit është serb, teksa njoftoi se afër tij janë gjetur një letër lamtumirëse dhe një armë zjarri.
“Trupi i pajetë i një personi rreth orës 23:30. Në vendin e ngjarjes u gjet një letër lamtumirëse në veturën e tij si dhe një armë zjarri. Trupi është dërguar për obduksion”, tha Hoti.

Të ngajshme

Sonte protestohet përpara ambasadës gjermane në Beograd

Furtuna Zejnullahu

Kurti me video-mesazh për qytetarët i kundërpërgjigjet SHBA-së për sanksionet: Demokracia nuk mund të suspendohet, e as të mbahet peng

Furtuna Zejnullahu

Janjiq: Serbia duhet ta ndalojë në Kosovë lojën e trashëguar nga periudha e Millosheviqit

Furtuna Zejnullahu