Telenews

Gjiko akuzohet për dhunim, sot del para Gjykatës

Reperi Asdren Gjikolli, i njohur me nofkën artistike Gjiko, sot do të dalë para Gjykatës Themelore në Prishtinë, pasi që akuzohet se në korrik të vitit 2015 ka dhunuar një të mitur.
Në media është publikuar edhe aktakuza e vitit 2017, sipas së cilës Gjiko akuzohet se ka rënë në kontakt me një femër të mitur, të cilën e ka mashtruar se do ta bënte këngëtare dhe do ta angazhonte në spote të këngëve. Me të njëjtën ai ka kryer edhe marrëdhënie seksuale.

Të ngajshme

U raportua se ka nisur një lidhje të re dashurie, vjen reagimi nga Bes Kallaku

Donat Hashani

Xhuli Nura tregon një rast me një person në Vushtrri, i drejtohet policisë: Faleminderit që ekzistoni e ju paçim gjithmonë

Donat Hashani

Paraqitja e nxehtë e Xhensiles, i duken të brendshmet në fustan

Donat Hashani