Telenews

Gruaja që humbi këmbët nga shpërthimi i bombës martohet në spital

Pamjet e hidhura tregojnë një çift ukrainas duke kërcyer dasmën e tyre të parë në një spital të Lviv.

Videoja e shpërndarë nga Euromaidan Press tregon dhëndrin, Viktorin, duke mbajtur gruan e tij të re Oksana.

Këmbët e Oksanës u hoqën kur një minë ruse shpërtheu poshtë saj.

Çifti që atëherë është evakuuar nga Lysychansk në Lviv në Ukrainën perëndimore.

Të ngajshme

Era Istrefi shfaqet sensuale në këngën e saj më të re “Mona Lisa”

Donat Hashani

Era Istrefi publiko këngën e re, sjell emocion dhe energji, ja ku e keni “Mona Lisen”

KushtrimGuraj

Edona Llalloshi tregon se si edhe familjaren e saj e vrau ish- bashkëshorti

Donat Hashani