Telenews

Haradinaj sot mban konferencë për media

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj sot mban konferencë për medie.

Konferenca mbahet tek holli i Kuvendit të Kosovës nga ora 11:00.

Arsyeja e thirrjes së kësaj konference nuk dihet ende.

 

Të ngajshme

Dhurata Dora, këngëtarja e vetme shqiptare, që performon në mesin 200 yjeve botërore në Rumani

Erzana Fazliu

Inspektorati në aksion – punëtorët e ndërtimtarisë dhe gratë shtatzëna duke punuar përkundër vendimit të MSH-së

Erzana Fazliu

Akademiku serb: Kosova de facto u pavarësua 25 vjet më parë – jam pro Kosovës në OKB

Erzana Fazliu