Telenews

Holandë – Angli, dalin formacionet

Holanda dhe Anglia ndeshen sonte në gjysmëfinalen e EURO 2024-shit.

Tashmë kanë dalë formacionet zyrtare të të dyja kombëtareve.

Vihen re ndryshime, pasi Anglisë i kthehet Marc Guehi nga suspendimi, ndërkaq Donyell Malen zë vendin e Steven Bergwijnit në krahun e djathtë të sulmit të Holandës.

Të ngajshme

Gara për Topin e Artë, Rodri sposton yjet e Real Madrid-it

Erzana Fazliu

Mbappe sot prezantohet në “Santiago Bernabeu”

Erzana Fazliu

Ekipit olimpik i dorëzohet flamuri i Kosovës, Nora premton përfaqësim dinjitoz

KushtrimGuraj