Telenews

I jepet lamtumira e fundit të riut nga Tërnoci, Sehar Ebibi

Sot i është dhënë lamtumira e fundit të riut nga fshati Tërnoc, Sehar Ebibi, raporton Gazeta Sinjali.

Lajmin për varrosjen e tij e ka bërë të ditur Rijad Demiri në rrjetet sociale.

“Në praninë e familjarëve, miqëve, shokëve, bashkëfshatarëve dhe më gjërë varroset i riu nga Tërnoci Sehar Ebibi. Sehari ishte njeri modest, me sjellje të shkëlqyeshme, i buzëqeshur dhe shumë vyrtite të tjera.
Ishe mikëpritës dhe çdo herë me buzëqeshje në ambëltoren e tij në Tërnoc me emrin” Kanita”.
Vet prezenca e pjesëmarrësve në varrimin e tij tregon njerzillëkun që kishte Sehari dhe mërzinë që kishin për rahmetliun”
, ka shkruar ai mes tjerash në njoftim.

Të ngajshme

Detaje tronditëse – U përplasë nga një veturë teksa ishte në shiritin emergjent në autostradën “Arbën Xhaferi”

Donat Hashani

Pas paraqitjeve “live” në Tik Tok, Hajrizi lajmërohet edhe në emision: S’jam as në Kosovë e as në Ballkan (VIDEO)

Donat Hashani

OVL e UÇK-së në Ferizaj kërkon nga Shkupi lirimin e menjëhershëm të Blerim Ramadanit

Donat Hashani