Telenews

I VJEDHIN VETURËN NË SHTËPI, NDODHI NË DRENAS

Rasti në fjalë ka ndodhur dje në fshatin Arllat të Komunës së Gllogocit, shkruan teve1.info.
Ndërsa në raportin e policisë, lidhur me rastin thuhet se njësitë relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe se rasti po vazhdon të hetohet.
“Fsh. Arllat, Gllogoc 26.03.2022-07:29. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se të dyshuar të pa njohur, i kanë vjedhur veturën e tij me targa vendore të cilën e kishte të parkuar në oborrin e shtëpisë. Njësitë relevante policore kanë dalur në vendin e ngjarjes, rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës.

Të ngajshme

Menaxhimi Privat i Pishinës Publike të Prishtinës: Zgjidhje e Duhur apo Privatizim i Maskuar?

Donat Hashani

Zyrtare: Ky shqiptar zgjidhet kryetari i ri i Kuvendit të Maqedonisë së Veriut

Donat Hashani

Spanja: Situata e Palestinës ndryshon prej asaj të Kosovës

Donat Hashani