Telenews

I’A VJEDHIN ÇANTËN ME 8 MIJË EURO NË VETERNIK

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të vjedhjes në lagjen “Veternik” në Prishtinë.
Rasti ka ndodhur të premten në orën 19:30.

“Veterrnik, Prishtinë 08.04.2022 – 19:30. Viktima mashkull kosovar ka raportuar se derisa ka qenë jashtë veturës, një i dyshuar (deri më tani i panjohur) nga vetura ia ka vjedhur një çantë në të cilën i kishte dokumentet personale dhe tetë mijë euro para të gatshme”, thuhet në raport.
Lidhur me rastin është konsultuar prokurori i shtetit, ndërsa rasti vazhdon të hetohet.

Të ngajshme

Puntori i KEDS që në Pejë, thonë që kishte arrest kardiak

Miftar Zejnullahu

Jevtiq thotë se asociacioni nuk do të jetë njëetnik

Miftar Zejnullahu

KEDS konfirmon vdekjen e punëtorit në Pejë: Shkak nuk ka qenë shtylla elektrike

Miftar Zejnullahu