Telenews

Ish e dashura e Amosit, hedh kunja ndaj Oltës dhe Deas

Ish e dashura e Amosit, Gigliola Haveriku duket se është gëzuar nga dalja e tij në shtëpinë e Big Brother VIP Albania.

Kjo pasi, ajo ka bërë një postim në rrjetin social Instagram, ku ka hedhur edhe dy kunja për mikeshat e tij brenda shtëpisë.

Në një postim, ajo tha për Oltën duke thënë që më shumë qau për Amosin sesa për letrën e burrit të saj.

Ndërsa ajo për Dean tha se po ha veten nga inati.

Amos doli të martën nga shtëpia, ai u kritikua shumë për ofendimet rënduese që bëri ndaj Kiarës.

Të ngajshme

Stresi jep versionin e tij, thotë se ishte kaq vota para Vedatit

Donat Hashani

Artan Thaqi: Më kanë thënë që çmimi është i shitur nga fillimi, por unë nuk e besoj

Donat Hashani

Robin Krasniqi me gruan e djalin: Ditëlindja më e mirë e jetës sime është sot (FOTO)

Donat Hashani