Telenews

ISHIN PËRFOLUR PËR LIDHJE DIKUR, TRIXA ME MESAZH DREJT REPERIT SHQIPTAR

Vite më parë, në media u përfol një lidhje e mundshme mes këngëtares Beatrix Ramosaj dhe reperit Escobars.
Një gjë e tillë nuk ishte pranuar asnjëherë duke mbetur në suazat e një thashethemi, nga shumë që qarkullojnë në median online.
Beatrix në një lidhje sentimentale me Escobar? Flasin vetë dy këngëtarët –  ArkivaNews
Escobars është rikthyer në vëmendje falë një postimi së fundmi nga Trixa.
Ajo e ka përkrahur artistin që dikur ishte i afërt me Noizyn duke shpërndarë projektin e tij më të ri.
“Më mungon. Kthehu së shpejti” – është shprehur mes tjerash Beatrix.
Për të shmangur çdo lloj paqartësie, Trixa është kujdesur që ta quajë shok duke e konsideruar “bff” apo “best friends forever” miqësinë e tyre shumëvjeçare.

Të ngajshme

Bora Zemani futet në shtëpinë e Big Brother Vip Albania

Donat Hashani

Lot në BBVA3 – vëllai i Ilnisës futet brenda, ajo nuk guxon të reagojë

Donat Hashani

Adelina Ismaili – Shefqet Krasniqit: Mos m’prek në Shkurten, mos gabo zotëri

Hafize Elshani