Telenews

Joshëse dhe me stil, Era Istrefi publikon fotot krahë Noizyt – Dyshja gati ta “djegin” rrjetin

Pas performancës së saj ‘hot’ në videoklipin më të ri “Më humbe”, Era Istrefi ka publikuar disa fotografi të tjera që kanë marrë vëmendjen e publikut.

Era shihet në krahë me Noizyn, ku kanë paralajmëruar edhe hitin e radhës që po vjen.

Era duket joshëse dhe me shumë stil, teksa fotografitë e publikuara kanë marrë një numër të madhë pëlqimesh në rrjetet sociale.

Të ngajshme

Fejohet Ardi i “BBVK”, kush është vajza

Erzana Fazliu

Ish-menaxheri ia bllokoi këngën, reagon Tayna: Ia kam lënë në dorë drejtësisë dhe Zotit

Donat Hashani

Ia fshiu këngën nga kanali i Youtube-s, Rinor Hykolli akuzon Taynën se “iku tinëz” dhe “bëri gjëra pas shpinës”

Donat Hashani