Telenews

Kaq milionë euro humbje nga djegia e objektit në Pejë, Ramiz Kelmendi rrëfen rastin

Biznesmeni Ramiz Kelmendi ka qenë i ftuar në emisionin e pasdites, “Canapé”, së bashku me djalin Egzonin dhe nipin Kianin.

Duke folur për jeten private dhe profesionale, Kelmendi tregoi se si i humbën 35 milionë euro si pasojë e zjarrit që kaploi objektin e biznesit të tyre në Pejë.

Lidhur me këtë temë ai deklaroi se punëtorëve nuk ia ka vonuar pagat.

Se çfarë ka thënë më shumë, e mësoni duke klikuar më videon e mëposhtme.

 

 

Të ngajshme

“Kosova projekt i përkohshëm”/ Mushkolaj i reagon ashpër ministrit Aliu

Donat Hashani

“Pesë-vaktli”, Berisha: Grabitësit e Suharekës kanë pasuri rreth 2 milionë euro, janë fetarë radikalë

Donat Hashani

Kroacia mbështet fuqishëm Kosovën në BE, shpreson që në verë anëtarësohet në KiE

Donat Hashani