Telenews

KAQ PACIENTË PO TRAJTOHEN ME COVID-19 NË QKUK

Sipas SHSKUK-së, 4 nga ta janë të konfirmuar me koronavirus, ndërsa 6 të tjerë post-COVID-19.
“Me oksigjeno-terapi 3 pacientë, kurse në Mjekim Intensiv, 1 pacient”, thuhet në njoftimin e SHSKUK-së.
Raporti sipas klinikave dhe spitaleve të përgjithshme:
Klinika Infektive, 9 pacientë
Mjekimi Intensiv në Klinikë Infektive, 1 pacient

Të ngajshme

Treg kokaine në pyll, dënohen dy shqiptarë në Francë

KushtrimGuraj

Foto e rrallë e heroit Jusuf Gërvalla me vajzën Donikën, sot Ministre

KushtrimGuraj

Rusi, reperi i njohur bën vetëvrasje për të mos shkuar në luftë

KushtrimGuraj