Telenews

KAQ RASTE TË REJA ME COVID-19, NË 24 ORËT E FUNDIT NË KOSOVË

27 raste të reja me COVID-19 janë regjistruar gjatë 24 orëve në Kosovë.
Nga koronavirusi gjatë kësaj kohe janë shëruar 30 persona.
Ndërkaq si të dyshuar për Sars Cov-2 janë testuar 752 persona.

Të ngajshme

Një lugë krip më pak në ditë e barabartë me ilaçet kundër tensionit të gjakut

Hafize Elshani

Konsumimi i përditshëm i këtyre pijeve mund ta rritë rrezikun e demencës dhe goditjes në tru

Donat Hashani

“I kanë marrë dokumentet”, Sejdiu tregon saktë se sa mjekë janë gati për t’u larguar nga Kosova

Donat Hashani