Telenews

KAQ TË ARRESTUAR NË OPERACIONIN E SOTËM ANTI-DROGË NË MITROVICË, QË DYSHOHET SE ERDHI NGA SHQIPËRIA

Katër persona janë prangosur në operacionin e antidrogës sot në Mitrovicën e Jugut, për të cilin raportoi sot Gazeta Express.
Në mesin e të arrestuarve ka edhe shtetas të Shqipërisë si dhe dyshohet se droga erdhi nga Shqipëria, thonë burimet e Express brenda Policisë së Kosovës.
Dyshohet se droga është sjellë me automjete nga Shqipëria, ku edhe një pjesë e drogës është gjetur në këto automjete, ndërsa pjesa tjetër është gjetur në një objekt në Mitrovicë.

Të ngajshme

Ekskluzive: Florian Miftari zgjedhet Dekan i Fakultetit të Edukimit Fizik dhe Sportit në UP

Donat Hashani

Ndahet nga jeta mësuesi i shquar nga Drenasi, Hamdi Kurti

Donat Hashani

Ndërron jetë nëna e Edmond Lajqit, një ditë pasi djali ia vrau renë

Donat Hashani