Telenews

KATËR PERSONA E BËJNË PËR SPITAL NJË TJETËR NË PRISHTINË, E GODASIN EDHE ME THIKË

Katër persona kanë sulmuar fizikisht një tjetër në Prishtinë, duke e goditur me thikë dhe duke i shkaktuar lëndime trupore.
Viktima ka pranuar tretman mjekësor në QKUK, dhe më pas është liruar nga spitali.
Policia rastin e ka cilësuar si “vrasje në tentativë”.
Rasti ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të së premtes.
Katër të dyshuarit janë arrestuar dhe dërguar në mbajtje.

Të ngajshme

Kroacia mbështet fuqishëm Kosovën në BE, shpreson që në verë anëtarësohet në KiE

Donat Hashani

Gjykata merr vendim për grupin kriminal i dyshuar për shpëlarje të parave

Donat Hashani

Sveçla reagon pas plaçkitjeve e krimeve të shumta në ditët e fundit

Donat Hashani