Telenews

Kejvina Kthella në lidhje dashurie, kapet mat në Prishtinë

kejvina-kthella-ne-lidhje-dashurie,-kapet-mat-ne-prishtine

Modelja Kejvina Kthella është mjaftë e komentuar në mediat rozë

Ajo gjithmonë është munduar ta ruaj jetën e saj private. Ndonëse tani më është kapur mat.

Emisioni N’Zoom ka publikuar disa foto me Kejvinën dhe të dashurin e saj në një restorant në Prishtinë. Ndonëse nuk dihet identiteti i tij.

Nga ajo ç’ka shohim duket se janë një çift mjaft simpatik, por mbetet të shohim nëse Kejvina do ta bëjë publike.

Të ngajshme

Fisnik Syla thotë se s’ka mundësi ribashkimi me Fjolla Morinën: Unë kam aq para sa për të ndihmuar një shtet

Donat Hashani

Këngëtarja shqiptare: Ylli Limani do ishte burri ideal për mua

Donat Hashani

Rita Ora dhe Dua Lipa “përplasen” virtualisht me njëra-tjetrën se cila pati më shumë publik në koncertet në Tiranë dhe Prishtinë

Donat Hashani