Telenews

Këngët e Dhurata Dorës pa dyshim do jenë hitet e kësaj vere – Çka po paralajmëron këngëtarja?

Dhurata Dora pa dyshim se është ndër këngëtaret më të suksesshme dhe më të dashura për publikun, raporton Gazeta Blic.

Sipas burimeve, Dhurata nuk do të ndalet më kaq. Ajo ka paralajmëruar edhe hite të reja.

Madje, merret vesh se ajo bashkëpunimin e radhës mund ta ketë me një këngëtar të huaj.

Se a do të jetë këngëtari i njohur turk Reynmen, ai i cili edhe e shpërndau këngën e Dhuartës, apo ndonjë këngëtar tjetër, mbetet të shihet?!

Apo do të na befasoj përseri me ndonje artist ose artiste.

Dhurata ndërkaq, ishte e ftuar speciale në koncertin e këngëtarit të njohur GIMS në Zvicër.

Kënga e Dhuratës “Sheqer”, e cila u publikua para tri ditësh ka arritur suksese të jashtëzakonshme, derisa vetë këngëtarja po e shijon në New York suksesin e hitit të fundit, bashkë me shoqën e saj Enisen

Të ngajshme

Policia e Maqedonisë jep detaje për arrestimin e Feros

Donat Hashani

Egla Ceno shpallet fituese e “Big Brother Vip Albania 3”

Donat Hashani

Ky është fituesi i Big Brother VIP Albania 3

Donat Hashani