Telenews

KËTO JANË NGJARJET KRYESORE TË DITËS PËR SOT

Vazhdon procesi gjyqësor ndaj Salih Mustafës. (Ora 09:30-16:00)
Agjenda e Kombëtares së Kosovës në futboll në konkurrencën e femrave:
16:30 – Konferencë për media – Stadiumi “Fadil Vokrri”

17:00 – Stërvitja e Kombëtares së Kosovës
Mbahet koncerti artistik “Na flet Asdreni”, me rastin e 150-vjetorit të lindjes së poetit, publicistit dhe veprimtarit shqiptar, Asdreni. (Teatri Kombëtar i Kosovës, ora 20:00).

Të ngajshme

LDK zyrtarisht bojkoton RTK’në: Nuk do të marrim pjesë në asnjë emision apo format

Donat Hashani

BE-ja sërish kërkon që Asociacioni të formohet, nuk i diskuton kushtet e Kurtit

Donat Hashani

Osmani takohet me Kryediplomaten e Islandës, Presidenca tregon çka folën

Donat Hashani