Telenews

Kiara në gjendje të keqe, refuzon të komentojë ngjarjet e shtëpisë

Spektakli i radhës i ‘Big Brother Vip Albania 2’ ka nisur me provën e javës.

Po diskutohet tema e Maestros.

Bëhet fjalë për urinimin e tij dhe të Luizit, moment ky që e acaroi Valbona Memën.

Por, edhe Kiara Tito u mërzit me këtë gjest të djemve dhe Arbana e pyeti për mendimin e saj dhe ajo refuzoi të flas.

Të ngajshme

Stresi jep versionin e tij, thotë se ishte kaq vota para Vedatit

Donat Hashani

Artan Thaqi: Më kanë thënë që çmimi është i shitur nga fillimi, por unë nuk e besoj

Donat Hashani

Robin Krasniqi me gruan e djalin: Ditëlindja më e mirë e jetës sime është sot (FOTO)

Donat Hashani