Telenews

Kiara Tito elegante dhe me stil në fotografinë e fundit

Moderatorja e njohur, Kiara Tito po shijon pushimet në Bodrum të Turqisë.

Këto pushime për moderatoren janë më ndryshe, ngase atë e shoqëron dhe vajza e saj, Luna Mari Ejlli.

Moderatorja ndan shpesh momente nga përditshmëria e saj, dhe njësoj ka vepruar edhe në këto pushime.

Ajo ka ndarë një fotografi, ku shfaqet në super formë pas lindjes së vajzës.

Të ngajshme

Dhurata Dora, këngëtarja e vetme shqiptare, që performon në mesin 200 yjeve botërore në Rumani

Erzana Fazliu

Fejohet ish konkurenti i Përputhen

Erzana Fazliu

Melinda Ademi shkëlqen në fotografi të reja: Tregon format fantastike të trupit✨

Erzana Fazliu