Telenews

Kiara Tito në formë pak muaj pas lindjes

Prezantuesja e njohur, Kiara Tito, u bë nënë për herë të parë në fund të muajit prill.

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania 2 dhe partneri i saj, Luiz Ejlli, kanë mirëpritur një vajzë, Luna Mari.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Ajo tani po shijon disa ditë të mira pushimi me familjen në jug të Shqipërisë.

Ndërkohë, moderatorja nuk ka munguar me disa fotografi ku ka vënë në pah linjat trupore.

Kiara shihet se ka arritur sërish një fizik atraktiv përkundër se ka pak muaj që nga lindja.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

Të shumta qenë edhe komentet pozitive që ka marrë nga miqtë e ndjekësit krahas postimit.

Kiara dhe Luizi u njohën në edicionin e dytë të Big Brother, ku edhe nisën romancën e tyre. 

Të ngajshme

Era e bën ‘nxehtë’ në këngën e re

Erzana Fazliu

Beniada Nishani “ngre” temperaturat me pozat me bikine

Erzana Fazliu

Mozzik pas vrasjes së Faton Hajrizit kritikon shtetin

Donat Hashani