Telenews

Kjo është agjenda e kryeministrit Kurti për sot

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti sot ka një agjendë tejet të ngjeshur.

Shihni se çka do të bëjë ai sot:

1.Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, dhe ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, marrin pjesë në përurimin e renovimit të Klinikës së Urologjisë.

VENDI: Klinika e Urologjisë, QKUK
KOHA: 09: 30

2.Mbahet mbledhja e Qeverisë së Kosovës.

VENDI: Ndërtesa e Qeverisë
KOHA: 14:00‪

3.Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, merr pjesë në ceremoninë përkujtimore të gjenocidit në Srebrenicë.

VENDI: Salla e Institutit të Historisë
KOHA: 20:00

Të ngajshme

Detaje tronditëse – U përplasë nga një veturë teksa ishte në shiritin emergjent në autostradën “Arbën Xhaferi”

Donat Hashani

Pas paraqitjeve “live” në Tik Tok, Hajrizi lajmërohet edhe në emision: S’jam as në Kosovë e as në Ballkan (VIDEO)

Donat Hashani

OVL e UÇK-së në Ferizaj kërkon nga Shkupi lirimin e menjëhershëm të Blerim Ramadanit

Donat Hashani