Telenews

Konjufca uron Time Kadrijajn për ditëlindje: E ke me një datë shumë historike dhe romantike

 

 

Deputetja e Kuvendit të Republikës së Kosovës nga radhët e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Time Kadrijaj, sot feston ditëlindjen e 59.

Pak para se të fillojë seanca plenare, kryekuvendari Glauk Konjufca, ka uruar deputeten Kadrijaj.

Para se të fillojmë me seancën dua ta bëjë një urim të veçantë. Time Kadrijaj ka sot ditëlindjen. Urime Time jetë të gjatë prej të gjithë deputetëve dhe kryetarit. E ki ditëlindjen me një datë shumë historike dhe romantike në të njëjtën kohë. Meqë jemi këtu urime edhe gjithë të dashuruarve”, tha Konjufca.

Të ngajshme

Gërvalla tregon se a iu është drejtuar Kosova Serbisë për trupin e pajetë të Faton Hajrizit

Donat Hashani

Eksluzive: Dy të arrestuar për rastin e arratisjes së Faton Hajrizit

Donat Hashani

Pritja e mërgimtarëve nëpër pikëkalimet kufitare, kaq orë po zgjasin

Donat Hashani