Telenews

Kryetarja e Speciales e anuloi vizitën e saj në Gjilan

Kryetarja e Gjykatës Speciale Ekaterina Trendafilova, e ka anuluar vizitën e saj në Gjilan në kuadër të aktivitetit të planifikuar në Programin për Komunikim dhe Ndërgjegjësim.

Trendafilova ka vendosur që këtë ta zhvillojë përmes platforma online.

Ajo në Gjilan pati planifikuar që të zhvillojë takime me shoqërinë civile.

Por, duket se protesta e paralajmëruar nga Partia Socialdemokrate ia prishi planet asaj.

Në protestë u paralajmërua se do të bashkoheshin edhe veteranët e luftës.

 

Të ngajshme

Rama uron 28 Nëntorin, njofton për koncertin e sotëm të Dua Lipës

KushtrimGuraj

Sot, ditëlindja e komandantit legjendar Adem Jashari

KushtrimGuraj

Emocionuese: Ushtari i Kosovës këndon këngë patriotike për 28 nëntor

KushtrimGuraj