Telenews

Ku u “zhduk” Zoja Nushi?

Blogerja dhe tik-tokerja e njohur, Zoja Nushi, ka disa kohë që është “zhdukur” nga rrjetet sociale pa bërë ndonjë lajmërim.

Duket se diçka ka ndodhur me blogeren e njohur, pasi edhe materialet e saj të përjavshme kanë munguar kohët e fundit.

A është kjo një shkëputje taktike apo një gjest për të marrë vëmendje më të madhe, mbetet të shihet ditëve në vazhdim.

Kujtojmë se Zoja Nushi është një nga tiktokeret e para në vendin tonë qe ka bërë shumë bujë, madje duke fituar edhe shuma marramendëse nga ky rrjet social.

source

Të ngajshme

FOTO/ Nuk do ta besoni se çfarë ka marrë me vete këtë mëngjes Marina Vjollca

Donat Hashani

Problemet me ish-menaxherin, Tayna bën reagimin e rradhës që do t’ju pëlqejë

Donat Hashani

Era Istrefi po vjen me këngë ndërkombëtare

Donat Hashani