Telenews

Kujt po i thotë “Më fal” Don Xhoni

Reperi Don Xhoni, po e shijon majën e suksesit që e ka arritur me shumë mund.

Ai këtë sezonë verore e ka të mbushur me koncerte dhe mbrëmje muzikore.

“M’fal”, Don Xhoni vendosi ta dedikoj projektin më të ri.

Por kujt po ia kërkon këtë falje?!

E di mirë vetëm reperi nga Drenica, shkruan “Kosovarja”.

Të ngajshme

Tayna nesër publikon këngën e re, duet me reperin grek!

Erzana Fazliu

Njihuni me bashkëshortin e deputetes Blerta Deliu-Kodra

Erzana Fazliu

Dua Lipa konfirmon ardhjen në Kosovë, sjell disa fotografi

Erzana Fazliu