Telenews

Kurti dhe Vitia sot me aktivitet të rëndësishëm

Kryeministri i Republikës së Kosovës Albin Kurti dhe Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia sot marrin pjesë në ceremoninë e përurimit të renovimeve në Klinikën e Urologjisë.

Aktiviteti mbahet në objektin e QKUK-së/Klinika e Urologjisë nga ora 09:30.

 

Të ngajshme

Dhurata Dora, këngëtarja e vetme shqiptare, që performon në mesin 200 yjeve botërore në Rumani

Erzana Fazliu

Inspektorati në aksion – punëtorët e ndërtimtarisë dhe gratë shtatzëna duke punuar përkundër vendimit të MSH-së

Erzana Fazliu

Akademiku serb: Kosova de facto u pavarësua 25 vjet më parë – jam pro Kosovës në OKB

Erzana Fazliu