Telenews

Kuvendi sot mban seancë solemne

 

 

Kuvendi i Kosovës sot do të mbajë seancë solemne.Seanca do të ketë vetëm një pikë të rendit të ditës: Seancë solemne në shënim të 25-vjetorit të Ditës së Çlirimit.

Seanca fillon nga ora 10:00.

Të ngajshme

Rezultatet e zgjedhjeve në BE: Paralajmërim negativ për integrimin evropian dhe dialogun Kosovë-Serbi

E trishtë: Kjo është gruaja 45-vjeçare që i dha fund jetës në shtëpinë e saj në Prizren

Kurti fajësoi opozitën se po i shtynë zgjedhjet, Bajrami: Lojë e dështuar