Telenews

KY ËSHTË MOTI PËR SOT NË KOSOVË

Për sot parashikohet të mbajë mot me diell, por me acar në mëngjes.
Era do të fryjë nga kuadrati i verilindjes, e cila kohë pas kohe pritet të jetë e fuqishme, me shpejtësi prej 18 deri në 41 kilometra në orë.
Temperaturat minimale do të lëvizin prej minus 8 deri në minus 4 gradë Celsius, ndërsa ato maksimale prej 6 deri në 9 gradë Celsius.

Të ngajshme

Ekskluzive: Florian Miftari zgjedhet Dekan i Fakultetit të Edukimit Fizik dhe Sportit në UP

Donat Hashani

Ndahet nga jeta mësuesi i shquar nga Drenasi, Hamdi Kurti

Donat Hashani

Ndërron jetë nëna e Edmond Lajqit, një ditë pasi djali ia vrau renë

Donat Hashani