Telenews

KY ËSHTË MOTI PËR SOT NË KOSOVË

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe vranësira të kohë pas kohëshme.
Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 5-8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 15-20 gradë Celsius.
Do të fryjë erë nga veriu dhe verilindja me shpejtësi 1-6m/s.

Të ngajshme

“Pesë-vaktli”, Berisha: Grabitësit e Suharekës kanë pasuri rreth 2 milionë euro, janë fetarë radikalë

Donat Hashani

Kroacia mbështet fuqishëm Kosovën në BE, shpreson që në verë anëtarësohet në KiE

Donat Hashani

Gjykata merr vendim për grupin kriminal i dyshuar për shpëlarje të parave

Donat Hashani