Telenews

Ky grup i asambleistëve në Prishtinë sot mban konferencë për media

Grupi i Asambleistëve të Lëvizjes Vetëvendosje, Qendra Prishtinë sot mban konferencë për media.

Konferenca mbahet para objektit të vjetër të Komunës, në rrugën UÇK me fillim nga ora 10:00.

Të ngajshme

Tayna nesër publikon këngën e re, duet me reperin grek!

Erzana Fazliu

James Rodriguez po rikthehet në Evropë, i propozohet skuadrës italiane

Erzana Fazliu

Të hënën mbahet seanca për shpalljen e aktgjykimit ndaj Dardan Krivaqës dhe Arbër Sejdiut

Erzana Fazliu