Telenews

Lajm i hidhur, drejtorit në Komunën e Mitrovicës i vdes gruaja në moshë të re

Drejtori për Siguri dhe Emergjenca në Komunën e Mitrovicës, Bahtir Maxhuni, ka marrë lajmin e hidhur sot.

Maxhuni ka njoftuar se bashkëshortja e tij Violeta është ndarë nga jeta.

Postimi i plotë, pa ndërhyrje:

“Njoftoj të gjithë familjarët, miqt, shokët se bashkshortja ime Lindita Maxhuni në mëngjesin e sotëm ndrroj jetë. Për kohë e Vorrimit ju njoftojmi me kohë. Inshalla Allallu e ka shërblye me Xhenet. Amin”

Të ngajshme

Moti nesër dhe ditëve në vazhdim për Kosovë e rajon

Donat Hashani

“Të parin e kisha vjerrë Halil Matoshin” – enveristi kosovar kërcënon publikisht

KushtrimGuraj

Gruas në Ferizaj i konfiskohet pushka me tetë fishekë

KushtrimGuraj