Telenews

LAJMI I FUNDIT: SHEMBET GALERIA E KROMIT NË TROPOJË, DYSHIME PËR NJË TË VDEKUR DHE 2 TË BLLOKUAR

Dyshohet se ka ndërruar jetë një person, ndërsa dy të tjerë kanë mbetur të bllokuar brenda galerisë së shembur.
Paraprakisht nuk dihet gjendja e dy punëtorëve që kanë mbetur brenda.
Policia është nisur drejt vendit të ngjarjes.
Deri më tani nuk informacione të tjera.

Të ngajshme

Ndërron jetë nëna e Edmond Lajqit, një ditë pasi djali ia vrau renë

Donat Hashani

Këshilli i Qarkut të Vlorës me falenderim të veçantë për Panairin Ndërkombëtar të Turizmit në Prishtinë

Donat Hashani

Kryetari i Ferizajt për rastin tragjik: Me forcën e ligjit do t’i japim dënim meritor dorasit

Hafize Elshani