Telenews

LAJMI I FUNDIT: VDES NËNA E DY FUTBOLLISTËVE TË KOSOVËS

Futbollistët Suad Sahiti dhe Emiri Sahiti kanë marrë një lajm të keq sot.
Suadi ka njoftuar në rrjetin e tij social se nëna e tyre është ndarë nga jeta.
“Me pikëllim te thellë e zemër te thyer, te dashur familjarë miq dhe dashamirë ju njoftojmë se sot u nda nga jeta nena ime Zarifja Fazliu ne moshen 54 vjeqare”, thuhet në njoftimin e Sahitit.

Emir Sahiti së fundmi është grumbulluar me Përfaqësuesen e Kosovës, mirëpo nuk arriti ti tregonte vlerat e tij për shkak të një lëndimi që pësoi para takimit.

Të ngajshme

Hoti thotë se vendi duhet të shkojë në zgjedhje: Koalicioni Kurti-Osmani mashtroi për dialogun

Donat Hashani

Abdixhiku tallet me Kurtin, thotë se sikur Vali Corleones edhe Kurti nuk po i thuhet puna e mbarë

Donat Hashani

Avni Dehari thotë se në propozimin evropian duhet të përmenden edhe shqiptarët e Luginës

Donat Hashani