Telenews

Learta me urimin më të bukur për nënë, fjalë emocionuese

Learta Jakupi e ka nisur ditën me një urim të bukur, për më të dashurën e saj, nënën.

Siç kuptojmë nga postimi i Leartes në faqen e saj në Instagram, nëna e saj sot feston ditëlindjen, shkruan “Kosovarja”.

Dhe, urimi i parë e më i bukur i ka ardh nga vajza e vetme, Learta, e cila shumë shpesh kujdeset që të postoj fotografi me të ëmën e saj.

Zonja Drita gjithashtu është bërë personazh i njohur falë gatimeve dhe postimit të tyre në rrjete sociale.
Urime!

Të ngajshme

Era e bën ‘nxehtë’ në këngën e re

Erzana Fazliu

Beniada Nishani “ngre” temperaturat me pozat me bikine

Erzana Fazliu

Mozzik pas vrasjes së Faton Hajrizit kritikon shtetin

Donat Hashani